100pc FTTH SC UPC optičkih vlakana obložene žice SC UPC brzi priključak FTTH fiber optički brzi konektor SC konektor Besplatna dostava
Svježe - 7 %

100pc FTTH SC UPC optičkih vlakana obložene žice SC UPC brzi priključak FTTH fiber optički brzi konektor SC konektor

U skladištu
HRK 358.62
HRK 334.00
Iz robe:


Karakteristike :
1. pogodan za korištenje projekt FTTH
2. Poredak instalacija
3. Gubitak umetanje manje od 0,15 db
4. metalni V-oblika šupljine dobro radi pri visokim i niskim temperaturama
5. Instalacija za manje od 1 minute
6. pouzdan i vrhunske optičke performanse
7. test kabel na istezanje u skladu sa standardom Telcordia GR-326-COR
Prilog :
1. okvir distribucije
2. održavanje ili oporavak od optičkih mreža
3. prebacivanje zadaća
4. izlasci FTTH
5. Riječ polja
BOD
Tehnički Parametri
Применимый za
Kabel pada / unutarnji kabel
Vlakna guste tampon 0.9 mm, kabel pada 2.0 mm, 3.0 mm
Promjer optičkih vlakana
CM (9/125), MM (50/125, 62.5 / 125)
125μm ( 657 A & 657 B )
Promjer guste tampon
250 mikrona
Način vlakana
Single mode
Vrijeme rada
Oko 100С(nedostatak dijela vlakana)
Gubitak umetanje
≤ 0.3 db(1310нм & 1550нм)
Возвратная gubitak
> 50 db (PC), > > 55 db (UPC), > > > 65 db(APC)
Snagu za pričvršćivanje gola vlakna
>5 N
Snagu za pričvršćivanje goli držača vlakana
>10 N
Vlačna čvrstoća
>50 N
Korištenje temperature
-40~+75°C
Online vlačna čvrstoća pri istezanje (20 H)
IL ≤ 0,5 db RL ≤ 5 db
Mehanička trajnost (500 puta)
IL ≤ 0,5 db RL ≤ 5 db
Test drop-off (visina iskrcavanja 4 m, jednom smjeru, svega 3 puta)
IL ≤ 0.

Detaljne specifikacije

brend:
AUA

Dodaci proizvoda